کاربری
کاربر گرامی به انجمن پشتیبانی پرستاشاپ - انجمن پرستاشاپ فارسی خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
تبلیغات در اینترنت Panypay

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: صفحه اول گوگل باشیم بسیار عالی است، اما چگونه؟

 1. #1

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربرسایت
  تاریخ عضویت
  آذر 1396
  نوشته ها
  28
  سپــــــــاس
  0
  تشکر شده 10 بار در 8 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  صفحه اول گوگل باشیم بسیار عالی است، اما چگونه؟

  این که صفحه اول گوگل باشیم یکی از آرزوهای مدیران وب سایت ها است، به طوری که تلاش می*کنند با استفاده از ابزارها، ترفندها و روش های مختلف بعد از طراحی سایت سئو آن را بهبود ببخشند. اما در واقعیت چگونه صفحه اول گوگل باشیم و اصلا چرا باید به وسیله بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در پی قرارگیری در صفحه اول گوگل بود؟

  کافی است خود را به جای یک کاربر عادی گوگل بگذارید. وقتی کلمه یا عبارت یا جمله*ای را درون این موتور جستجو وارد می*کنید، چه تعداد نتیحه بازگردانده می*شود؟ بسته به این که مطلب مورد نظرتان چقدر محبوبیت داشته و چه میزان تولید محتوا برایش انجام شده باشد، ممکن است بین سه الی بیشتر صفحه محتوا برایش نمایش داده شود. اگر یک کلمه کلیدی محبوب باشد، بعید نیست حتی درون ۷ الی ۸ صفحه ابتدایی نیز نتایج کاملا مرتبطی نشان داده شود. پس باید صفحه اول گوگل باشیم تا بلکه بتوانیم از مزایای سرشار این موتور جستجو و تعداد زیاد ورودی های آن بهره ببریم. اما چگونه صفحه اول گوگل باشیم و حالا که گوگل چندین صفحه مرتبط با عبارت جستجو شامل حدود صد نتیحه برمی*گرداند، چرا اصلا بر روی این موضوع اصرار وجود دارد؟  چرا باید صفحه اول گوگل باشیم ؟
  بر اساس آمارها، اگرچه ممکن است دقیقا مرتبط یا غیر مرتبط، نزدیک به صدها صفحه در نتیجه جستجوی کاربران برگردانده شود، اما ۹۰ درصد کاربران فقط و فقط نخستین صفحه را چک کرده و به همین دلیل دیگر به سراغ نتیجه جستجوی شماره ۱۰ به بعد نمی*روند. نکته بسیار مهم دیگر اینجاست که نه تنها باید صفحه اول گوگل باشیم بلکه باید گزینه اول یا دوم و در بدترین حالت سومین همین صفحه نیز باشیم، چرا که طبق آمارها، ۳۶ درصد کاربران فقط بر روی گزینه اول صفحه نخست کلیک می*کنند. به ترتیب ۱۲ درصد و ۹ درصد کاربران نیز بر روی گزینه دوم و سوم کلیک خواهند داشت تا محتواهای آن*ها و ارتباطشان با موضوع درخواست شده را چک کنند.

  شاید با تولید محتوای عادی و آن هم نه به طور مستمر بعد از طراحی وب سایت، بدون نیاز به انجام کارهایی همچون بهینه سازی ساختار لینک شعبه مجازی خود و کاهش زمان بارگذاری آن، بتوانید در گوگل ظاهر شوید، اما برای این که صفحه اول گوگل باشیم می*بایست اقدامات بسیار بیشتری انجام دهیم. برخی با تصور این موضوع که در یکی از صفحه های اولیه نتیجه کلمه کلیدی مورد نظرشان ظاهر شده و اتفاقا از آن ورودی نیز دریافت کرده*اند، دیگر قید بهینه سازی وب سایت را می*زنند. نخست این که سئو سایت، نیاز به ممارست دارد، پس بدون رعایت قوانین گوگل ممکن است همین رتبه نه چندان جالب کنونی را نیز از دست بدهید. علاوه بر آن، اگر اکنون به عنوان نمونه ده ورودی از گوگل دارید، در صورت تلاش برای این که در صفحه اول گوگل باشیم خواهید توانست این تعداد را به صورت انفجاری افزایش داده و سبب شوید تعداد ورودی های گوگلتان چند ده برابر شود!  چگونه صفحه اول گوگل باشیم ؟
  محتوا، محتوا و محتوا! برای افرادی که در گوگل به طور مرتب در جستجوی عبارت چگونه صفحه اول گوگل باشیم بوده و همش در پی راه* های میانبر، ترفندهای معجزه آسا و یا خدای نکرده، شگردهای سئو کلاه سیاه هستند باید گفت در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، هیچ چیز به اندازه تولید محتوا کارساز نیست. البته، هر محتوایی قابل قبول نیست و نباید انتظار داشت با هر نوع مطلب، رتبه خوبی در گوگل به دست بیاوریم. دو کلید اساسی کسب رتبه بالا در موتور جستجوی گوگل تولید محتوای مستمر و دست اول است. اگر یکی از این دو مورد رعایت نشود، به بازدهی مورد نظرتان نخواهید رسید.
  منظور از تولید محتوای مستمر این است که بسته به نوع وب سایت خود، در بازه های زمانی طولانی مدت ربات های گوگل را دست خالی برنگردانید. در بدترین حالت هر روز باید یک محتوا بر روی وب سایت شما منتشر شود تا هر گاه خزنده های گوگل به آن مراجه کردند، چیزی درونش برای بررسی و احتمالا ایندکس کردن وجود داشته باشد. اگر دارای وب سایتی هستید که بیشتر پیرامون محتوا می*گردد، باید بازه های زمانی بین انتشار دو مطلب را کمتر و کمتر کنید. به عنوان نمونه، وب سایت های خبری معروف، در هر ساعت دو مطلب منتشر می*کنند و کمتر از این مورد، از نظر گوگل قابل قبول نیست! به عنوان یک توصیه کلی برای دیگر انواع وب سایت ها که مدیرانشان همواره سوال چگونه صفحه اول گوگل باشیم را مطرح می*کنند باید گفت انتشار روزی حداقل یک مطلب برای پیشرفت ضروری است.  نکته دوم در انتشار محتوا، دست اول بودن آن است. گوگل از پر شدن دیتابیس هایش هیچ باکی نداشته و از این اتفاق استقبال نیز می*کند، مادامی که محتواهای یاد شده دست اول و بکر باشند. اگر گوگل تشخیص بدهد از روی مطلبی دیگر کپی برداری کرده و در حال ارائه دادن چیزی نو نیستید، مطلب را ایندکس نکرده و یا در صورت ایندکس کردن، رتبه خوبی در نتیجه جستجوهای کاربران به آن ارائه نخواهد کرد. گوگل قادر است از روی رفتار کاربران همچون تعداد کلیک بر روی مطلب، تعداد دفعات خوانده شدن مطلب توسط آ*ن*ها، تعداد دفعات مراجعه مجدد به مطلب و همچنین امتیازهای ارائه شده توسط کاربران و یا نحوه و میزان کامنت گذاری آن*ها، به کیفیت مطالب پی برده و به این ترتیب رتبه آن*ها را در نتایج جستجوی کلمه یا عبارت کلیدی*شان بهبود ببخشد.

  افراد در پی پاسخی مطمئن برای سوال چطور صفحه اول گوگل باشیم باید بدانند دیگر ترفندهای سئو و بهینه سازی وب سایت همه پیرامون مطالب می*گردند. به عنوان نمونه، اگر می*خواهید اگر می*خواهید با لینک دادن به صورت داخلی، نظر گوگل را جلب کنید، باید دارا محتواهای زیادی باشید تا ساختار درونی وب سایت شما به شکل دلخواهتان صورت بگیرد. همچنین اگر بخواهید به صورت توافقی از دیگر درخواست کنید با شما تبادل لینک داشته و به شما بک لینک ارائه کنند، همچنان باید مطالب باکیفیتی داشته باشید، در غیر این صورت آن وب سایت ها از انجام چنین کاری خودداری خواهند کرد.  در صورت نیاز به دریافت مشاوره های تخصصی پیرامون نحوه سئو سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل، با اینتن تماس بگیرد. مدیران وب سایت و افراد در پی راز و رمز چگونه صفحه اول گوگل باشیم باید بدانند سئو امری تجربی است، به همین دلیل باید کار بهینه سازی وب سایت را به افرادی سپرد که در این زمینه تبحر چندین و چند ساله دارند.

 2. #2

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربرسایت
  تاریخ عضویت
  مهر 1397
  نوشته ها
  2
  سپــــــــاس
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  خیلی جالب بود . فقط صفحه اول بودن برای برخی کلمات واقعا سخت است. مثل روغن خراطین یا روغن ارگان یا روغن کندش یا خیلی کلمات دیگر.
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]

 3. #3

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif
  مدیرکل سایت
  تاریخ عضویت
  خرد 1398
  محل سکونت
  زایان
  نوشته ها
  2,163
  سپــــــــاس
  139
  تشکر شده 620 بار در 529 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  میتونید از ماژول کارشناس سئو استفاده کنید که از تولیدات خود شرکت پرستاشاپ نیز می باشد
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]
  و بالاخره آرزوی کاربران پرستاشاپ : [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]

موضوعات مشابه

 1. بررسی سایت از نظر آسیب پذیری SSL v3 Poodle
  توسط molavi در انجمن سایر آموزش ها
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1393/07/24, 12:20
 2. درگاه پارسیان
  توسط janinejad در انجمن مشکلات ماژول‌ها
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 1393/06/28, 20:38
 3. ورودی گوگل بسیار کم است
  توسط Ahoura در انجمن مشکلات دیگر
  پاسخ: 4
  آخرين نوشته: 1392/10/26, 15:17
 4. ماژول درگاه پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ
  توسط Ashkan در انجمن ماژول‌های بانکی و درگاه پرداخت
  پاسخ: 6
  آخرين نوشته: 1392/10/14, 08:33

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

سایت پشتیبانی پرستاشاپ فارسی خدمات رایگان خود را در سال 1392 با عنوان"انجمن پشتیبانی پرستاشاپ فارسی" در ایران آغاز نمود و از آن لحظه تا کنون همواره سعی در به کارگیری شیوه هایی نوین داشته و به عنوان اولین بومی کننده پرستاشاپ در ایران همواره در نشر و توسعه این فروشگاه ساز کوشا می باشد.

session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
پیاده سازی ، پشتیبانی و تنظیم توسط :پرستاشاپ فارسی طراحی شده توسط رامین محمدی