آیا میدانید؟ پرستاشاپ فارسی بهترین مرجع رایگان پرستاشاپ است ؟
#
آخرین محصولات فروشگاه
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همه چیز دربـار ه برنامه پر طرفدار ایـنستاگرام

 1. Top | #1

  تاریخ عضویت
  Oct 2016
  عنوان کاربر
  کاربرسایت
  ميانگين پست در روز
  0.02
  نوشته ها
  8
  سپــــــــاس
  0
  تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  9

  همه چیز دربـار ه برنامه پر طرفدار ایـنستاگرام

  در این نوشته قصد داریم تا شما عزیزان را با برنامه کاربردی اینستاگرام آشنا کنیم.در ادامه این نوشته به برخی آموزشهای مقدماتی پیرامون کار با این نرم افزار خواهیم پرداخت.

  شبکه اجتماعی ایـنستاگرام از آن دسته* شبکه*های اجتماعی است که بنا به دلایلی *امروزه مورد دقت اکثر کاربران در همه جهان است . ممکن است برای کار با ایـن شبکه اجتماعی نیاز به اطلاعات چندانی نباشد ولی برای اکثر کاربرانی که اکنون می*خواهند به ایـن شبکه اجتماعی بپیوندند روش استفاده از تگ*ها و فیلتر*ها و تغییرات در عکس و ویدئو و به اشتراک*گذاری و… نکاتی است که بایستی مورد دقت قرار گیرد. حتی چنانچه حالا جزوی از اعضای ایـن شبکه اجتماعی می باشید و ممکن است نکاتی باشد که از آن*ها بی*خبرید.

  به گزارش «تابناک»و اکنون شبکه اجتماعی ایـن ستاگرام بیش از ۵۰ میلیون کاربر در همه جهان دارد و بی*دلیل نیست که فیس*بوک ایـن شبکه اجتماعی را به بهای یک میلیارد دلار خریداری کـرده است . از وقتی که «کوین سیستروم» و «مایک کریگر» ایـن شبکه را در سـال ۲۰۱۰ راه اندازی کـرده ** تا به امروز اقبال بسیاری به خود دیده *و هر روزه شمار زیادتری از کاربران به *اعضای آن می*پیوندند.
  ممکن است شما قصد پیوستن به ایـن شبکه اجتماعی را داشته باشید و یا آنکه حالا جزوی از اعضای آن می باشید . به هر ترتیبو نکاتی در کار با ایـن ستاگرام وجود دارد که اشراف به آن*ها می*تواند تا میزان زیادی تجربه کاری مفرق ی از ایـن شبکه اجتماعی محبوب را در اختیار شما گذارد.
  بخش نخست: نصب و راه*اندازی ایـنستاگرام
  ۱ ـ قدم اول دریافت و نصب نرم افزار ایـن ستاگرام است . برای دریافت ایـن وسائل برای اندروید به ایـن جا و برای iOS به ایـن جا مراجعه بکنید . کاربران ویندوز فون می*توانند در Store به دنبال برنامه ایـن ستاگرام گشته و ورژن Beta را که اما امکانات کامل داردو دریافت کنند. همین طور با ایـن که هنوز ورژن دسکتاپ برای ایـن شبکه اجتماعی منتشر نشدهو تعدادی از نرم*افزارهای رایگان برای کار با ایـن ستاگرام از روی دسکتاپ وجود دارد همچون Gramblr ایـن جا.

  ۲ ـ قدم دوم ایجاد یک حساب کاربری برای کار با ایـن شبکه اجتماعی است . برای ایـن کار از داخل App بر *دکمه Sign Up ضربه بزنید و نام کاربریو گذرواژهو شماره تلفن (اختیاری) و همین طور تصویری از خود را انتخاب و وارد بکنید تا حساب کاربری شما ایجاد شود. همین طور در بخش About می*توانید تعدادی اطلاعات شخصی از خود را وارد بکنید .

  ۳ ـ بعد از آن نیاز استو *دوست ها خود را در ایـن شبکه اجتماعی پیدا کـرده و به اصطلاح آن*ها را Follow بکنید . همین طور می*توانید مخاطبین خود را از فیس*بوک و توئیتر وارد کـرده یا به آسانی نام آن*ها را برای پیدا کردن و Follow وارد بکنید . همین طور می*توانید بقیه کسانی که از دوست ها شما نیستندو برای Follow کردن برگزینید. ایـن کار سبب می*شودو *پست*های ایـن اشخاص در Newsfeed شما نمایش داده شود.

  ۴ـ وسائل Instagram Direct امکانی است که با بروزرسانی جدید به ایـن شبکه اضافه شده *و شما می*توانید به وسیله آن*و پست*های خود را برای نمایش به همه Follower*ها یا تعدادی از آن*ها کنترل بکنید . برای ایـن کار *روی تب Direct ضربه بزنید و مخاطبانی که قصد به اشتراک گذاری پست با آن*ها را داریدو انتخاب نمایید.
  بخش دوم: استفاده از تب*ها و گردش در ایـنستاگرام
  ۱ ـ گردش در تب Feed. در تب Feed قادر می باشید که پست*های ارسـال شده توسط همه مخاطبین خود را مشاهده بکنید . اما آن پارت ی که با شما به اشتراک گذاشته شده است . تب Feed *همـان تبی است که با آیکون یک مسکن نمایش داده شده است . همین طور می*توانید با ضربه زدن بر *دکمه Refresh پست*هایی را که اخیرا ارسـال می*شودو ببینید.

  ۲ ـ استفاده از تب Popular. در ایـن تب می*توانید پست*های ارسـال ی از بقیه کاربرانی را ببینید که در جمع مخاطبین شما نیستند؛ اما از طرف جامعه کاربران ایـن ستاگرام مورد دقت قرار دارند. *ایـن پارت مربوط به پست*هایی است که بیشترین Like را به خود اختصاص داده*اند. آیکون ایـن تب شبیه به یک ستاره است .
  اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود تلگرام , هشتگ در اینستاگرام , کانال تلگرام , دانلود اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود اینستاگرام , کانال تلگرام
  ۳ ـ ارزیابی پست*های ارسـال ی خود کاربر. در تب News هر اتفاقی که به شما مربوط باشدو نمایش داده می*شود. هر بـار که مخاطبی یکـی از پست*های شما را Like نماید یا برای آن Comment بفرستدو یا به جمع Follower*های شما بپیونددو اطلاعات مربوط به آن در ایـن تب نمایش داده خواهد شد. آیکون ایـن تب شبیه *آیکون یک Comment با یک قلب در وسط آن است .
  ۴ – پسند کردن و ارسـال نظـر برای پست*های دوست ها . چنانچه در حال مشاهده پست*های مخاطبین خود در Newsfeed یا تب Popular می باشید و می*توانید ایـن پست*ها را پسند یا به اصطلاح Like کـرده و برای آن*ها نظـر یا Comment ارسـال بکنید . برای Like کردنو ضروری است دکمه*ای با آیکون قلب را فشار دهید یا به آسانی دو بـار متوالی بر *آن پست یا عکس ضربه بزنید. برای ارسـال Comment ضروری است دکمه مربوط به آن را در کنار دکمه Like فشار دهید.

  ۵ ـ ارزیابی پروفایل کاربر. برای دیدن فهرست جامعی از پست*های ارسـال ی خود و همین طور مروری بر Follower ها و کسانی که شما Follow می*کنید می*توانید به تب پروفایل بروید. در ایـن بخش میتوانید همین طور بخشی از اطلاعات خود را در پروفایل *ویرایش بکنید .

  بخش سوم: ارسـال تصویر به ایـنستاگرام
  ۱ـ انتخاب تصویر برای ارسـال . برای ارسـال عکس به ایـن ستاگرام می*توانید بر *دکمه Share ضربه بزنید. ایـن کار به شما اجازه می*دهد تا *عکاسی کـرده و یا یک تصویر موجود بر روی حافظه را برای ارسـال انتخاب بکنید .
  چنانچه لازم است *تصویر مورد نظـر را عکاسی بکنید و بعد از کلیک *روی Share ضروری است روی دکمه*ای که آیکون دوربین دارد ضربه بزنید. بعد از عکاسی تصویر مورد نظـر بر دکمه Next ضربه بزنید.

  چنانچه می*خواهید تصویری *از حافظه گوشی آپلود بکنید و می*توانید *روی دکمه مربوطه ـ دکمه سمت چپ آیکون دوربین ـ استفاده و پس عکس مورد نظـر خود را انتخاب بکنید . پس می*توانید بر *دکمه next ضربه بزنید.

  ۲ ـ ویرایش عکس. ایـن ستاگرام قابلیت*های ویرایشی چندانی ندارد. می*توانید تصویر مورد نظـر را بچرخانیدو یک قاب به آن اضافه بکنید و همین طور چندین فیلتر متفاوت وجود دارد که می*توانید یکـی از آن*ها یا ترکیبی از آن*ها را برای تصویر مورد نظـر خود انتخاب بکنید . نکته آنکه قاب*ها تنها در حالتی نمایش داده می*شوند که شما یک فیلتر را بر *عکس خود اعمال نمایید.

  ۳ ـ Tilt و Shift. امکان دیگـر ویرایشی در ایـن ستاگرام عبـار ت است از تمرکز بر بخش خاصی از تصویرو به ویِژه چنانچه از دوربین*های DSLR برای عکاسی استفاده کـرده باشید. ایـن مورد می*تواند نمای خاصی به تصویر شما ببخشد. آیکون مورد نظـر برای ایـن ویرایش در بالای صفحه و شبیه به یک قطره آب است .

  *۴ ـ اضافه کردن اطلاعات یا Caption به تصویر. می*توانید در پارت بعد اطلاعاتی مختصر در مورد تصویر را به شکل متن به آن* و همین طور بقیه اطلاعات مثل هشتگ*ها برای جستجوی مورد تصویر و اطلاعات محل جغرافیایی را در صورت لزوم به تصویر خود اضافه بکنید .

  همین طور در ایـن بخش می*توانید چنانچه ضروری استو پست خود را بر *شبکه*های اجتماعی دیگـر همچون فیس*بوک یا توئیتر به اشتراک بگذارید.

  استفاده از ایـنستاگرام روی *وب
  هم اکنون کاربران قادر می باشند که از ورژن تحت وب ایـن شبکه اجتماعی استفاده نمایـن د و به همین ترتیب اقدام به ویرایش اطلاعات پروفایل خودو گشت و گذار در بین پست*ها و ارسـال پست بکنید . برای استفاده از وسائل تحت وب ایـن شبکه اجتماعی به آدرس Instagram. com مراجعه بکنید .
  جذابیت ابتدایی سرویس ایـن ستاگرام برای کاربران افکت*ها و فیلترهای جذاب عکس های بود. بعضی از ایـن افکت*ها قابلیت*هایی مثل Tilt-Shift را برای ایجاد عمق میدان مصنوعی به عکس های اضافه می*کنند و بعضی به صورت جالبی رنگ و نور و کنتراست عکس های را تغییر می*دهند تا حالتی قدیمی به آن*ها بدهند. اما حالا که افکت*های ایـن ستامحترم را در اپلیکـی شن*های زیادی می*بینیم و بعضی از آن*ها مثل Aviary یا Pixlr حتی افکت*های بیشتر و بهتری دارند چه علت ی سبب محبوبیت بیشتر ایـن ستاگرام است؟ جواب ایـن پرسش ۵۰ میلیون کاربر اندروید و iOS است که یک شبکه اجتماعی را به وجود آورده*اند. ایـن ستاگرام سـال قدیم برای اندروید عرضه شد و طی مدت هفت روز ۱۰ میلیون بـار دریافت شد و به قدری محبوب شد که شرکت فیس*بوک را مجاب کرد تا آن را به قیمت یک میلیارد دلار خریداری نماید .

 2. Top | #2

  تاریخ عضویت
  Dec 2016
  عنوان کاربر
  کاربرسایت
  ميانگين پست در روز
  0.04
  نوشته ها
  13
  سپــــــــاس
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
  ممنون مفید بود
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ] | [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ] | [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ] | [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]| [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ] | [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ] | [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ] | [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]

 3. Top | #3

  تاریخ عضویت
  Jan 2017
  عنوان کاربر
  کاربرسایت
  ميانگين پست در روز
  0.01
  نوشته ها
  2
  سپــــــــاس
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  مطلب جالبی بود.تشکر.
  [تنها کاربران انجمن می توانند لینک و عکس ها را مشاهده کنند تنها در 10 ثانیه ثبت نام کنید . ]

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
شخصی سازی شده توسط انجمن پشتیبانی پرستاشاپ فارسی
قدرت گرفته از ویبولتین 4.2
پرستاشاپ فارسی
سایت پشتیبانی پرستا شاپ فارسی با عنوان"انجمن پشتیبانی پرستاشاپ فارسی" در ایران خدمات رسانی خود را در سال 1392 آغاز کرد . از لحظه تولد تاکنون انجمن پشتیبانی پرستاشاپ فارسی همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است به امید کمکی شایان به شما هموطنان عزیز و فارسی زبان کل جهان.